לייעוץ ראשוני מיידי

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ייעוץ גירושין

  ייעוץ גירושין מקצועי ראשוני עם עורך דין ירימי נתנאל המתמחה בענייני משפחה. אנו נספק לכם הכוונה נכונה וספציפית לכל הליך הגירושין. כדי למנוע טעויות ולהתגרש נכון פנו אלינו לייעוץ.

  ייעוץ גירושין מקצועי

  ייתכן שאתם נמצאים בתקופה מבלבלת בה הרוחות סוערות ונפשכם אינה יודעת מרגוע, כשלפתע עולות מחשבות על גירושין, שאינכם יודעים כיצד לפרש אותם או מהי הדרך הנכונה להתמודד עמן. עורך דין ירימי נתנאל מציע שירותי ייעוץ גירושין בהן תוכלו להיפגש עמו, לפרוש בפניו את משנתכם בסביבה בטוחה, רגישה ונעימה ולדון האם הגירושין הוא אכן הכרחי או לא, ובמידה שכן, עו"ד ירימי יוכל לתכנן יחד עמכם את תכנית העבודה.

  ייעוץ גירושין – כאשר מתעוררות ספקות

  במציאות בה הליך הגירושין נישב למהיר ובר השגה, נראה כי אנשים ממאנים להמתין ולקבל ייעוץ, אלא מיד מתחילים בהליכי הגירושין. טבעי שבזוגיות ארוכת שנים, יתעוררו משברים, קשיים וספקות, אך חשוב שתדעו שפגישת ייעוץ אצל עורך דין איכותי, מקצועי ומנוסה, אינה תשכנע אתכם מיד להתגרש, אלא תספק לכם את התנאים הבאים:

  • אוזן קשבת – שיתוף אדם זר ואובייקטיבי תאפשר לכם להוריד, ולו במקצת, את האבן הנגולה על לבכם. כך תוכלו לקבל פרספקטיבה שונה ותובנות חדשות על הסיטואציה.
  • גישור לשלום בית – קיימים עורכי דין המספקים שירותי גישור לשלום בית ומתווים אתכם לנסות לטפל בקשר שלכם בדרך שונה. כך, לצד טיפול זוגי או משפחתי, תלמדו לתקשר באופן מכיל ובריא יותר כדי לספק לזוגיות שלכם את הפוטנציאל להחלים ואת הסיכוי לנסות ולהתרומם מחדש.
  • גישור לגירושין – במידה שבני הזוג מסכימים להתגרש ומעוניינים לעשות זאת תוך צמצום נזקים, גישור לגירושין יסייע להם להימנע מגירושין כעורים ומזיקים בסביבת בית המשפט. כך, יחד עם המגשר המומחה, בני הזוג יוכלו לשתף את תובנותיהם ולהגיע להסכמים בהקשר למחלוקות השונות בסביבה המעודדת תקשורת בריאה, שיתופית, שוויונית וחיובית.

  להתגרש זו לא מילה גסה

  אם ההחלטה להתגרש הינה מובהקת וסופית, פגישת הייעוץ תאפשר לכם, הקליינט ועורך הדין, להכיר זה את זה. עורך הדין ייחשף לנתונים ולהיסטורית חייכם, יבהיר ביניכם את הסיכונים והקשיים במידה שישנם כאלו, יסייע לכם להחליט על האינטרסים שלכם ויגבש לכם תכנית עבודה אסטרטגית. עורך דין מקצועי ומנוסה ישים את טובתכם לנגד עיניו וינסה להוכיח כי הוא ראוי לביטחון שלכם בו.

  ייעוץ גירושין מקצועי - להתגרש נכון

  גירושין זוהי החלטה לא פשוטה שבני הזוג מגיעים אליה לאחר התלבטויות וחיבוטי נפש רבים. פעמים רבות מדובר בהחלטה שקשה מאוד להגיע אליה באופן עצמאי וללא חרטות. לכן במקרים רבים אנשים מחפשים ייעוץ מקצועי שיעזור להם להגיע להחלטה הנכונה ולעשות את הדבר הנכון עבורם ועבור כל משפחתם. כך, ייעוץ גירושין יכול להקל על הצעד הקשה ביותר ולהטות את כף המאזניים לאחד משני הצדדים – לטובת גירושין או לטובת ייעוץ זוגי וניסיון לאחות את הקרעים ולהמשיך לחיות כמשפחה.

  באילו נסיבות עדיף להתגרש?

  ראשית, חשוב מאוד לציין שכל מקרה לגופו ואי אפשר למצוא פיתרון שמתאים לכולם ובכל מצב. במשפחות מסוימות ריבים קולניים מדי פעם תורמים לחיזוק הקשר, ובאחרים להיפך, כל ריב מתפקד בתור "המסמר האחרון". הכול תלוי באופי האנשים, בסביבה שבה גדלו בנורמות שלהם. הדבר מתייחס גם לילדים, יש ילדים שמרגישים טוב יותר בסביבה תוססת, בעוד אחרים סובלים מכך. אך ראוי לציין שהדבר מתייחס לקשיים יומיומיים ביחסים תקינים ונורמטיביים, כל מקרה של אלימות מילולית, פיזית או כלכלית אינו נופל לתוך הקטגוריה הזאת, ופעמים רבות דורש טיפול של גורמים אחרים לגמרי. עורך הדין המנוסה נתנאל ירימי יכול לספק ייעוץ גירושין מקצועי ואיכותי. הניסיון הרב שלו מאפשר לתפקד לא רק כאיש של המשפט, אלא גם בתור אדם שראה זוגות רבים בחייו, יודע מתי מדובר בסוף הדרך עבור הזוגיות, ומתי עוד ניתן לגשר על הפערים.

  מדוע כדאי לפנות לייעוץ גירושין?

  משרד מנוסה ובעל פעילות ענפה כמו משרדו של נתנאל ירימי לא שואף לכך שיותר זוגות יתגרשו, אפילו להיפך – רוב האנשים שואפים כיום לצמצם את מספר הגירושין שעולה מדי שנה גם ככה. כך שבאמצעות ייעוץ מקצועי תוכלו גם לדעת את האפשרויות שלכם, וגם לקבל דעה מקצועית מבחוץ על כיצד להמשיך הלאה.

  ייעוץ בענייני גירושין - ירימי נתנאל

  ייעוץ בענייני גירושין

  גם אם אנו חושבים על גירושין – אין זה אומר כי אנו מוכנים לבצע את הצעד. במילים אחרות, לצורך פתיחה בהליך זה, יש להגיע מוכן – ולאחר קבלת ייעוץ גירושין. בזכות ייעוץ זה, תוכלו ללמוד מה שנחוץ לכם, לפני מה אתם עומדים ומה נדרש מכם להכין. אכן, בזכות שירותים אלו תוכלו לקחת את הזמן לחשוב ולפעול רק כאשר תהיו בשלים לכך באמת. עורך דין נתנאל ירימי מציע לכם ייעוץ לפני ותוך כדי הגירושין כדי למנוע טעויות קריטיות שעלולות לסבך את התהליך או לעכב אותו במקום להגיע לגמר המיוחל.

  יתרונותיו של ייעוץ גירושין

  • הכנה טובה יותר לקראת המהלך הבא – לא משנה באיזה שלב אתם, ייעוץ כזה יכול לסייע ולהוביל אתכם למהלך הנכון הבא. למשל, אם אתם לפני גירושין – המידע שתקבלו יגרום לכם להבין טוב יותר לקראת מה אתם הולכים. בנוסף, אם אתם כבר בתוך הליך הגירושין עצמו תבינו מראש מה עומד להיות השלב הבא בתהליך וכיצד להתכונן אליו.
  • חיסכון כספי – ייעוץ מקצועי יסייע לכם לחסוך כסף רב. הרי כך תוכלו להיערך לשלבים הבאים – כמו גם לתכנן את הכסף הנחוץ לכם לקראת הליך הגירושין עצמו.
  • גישור לשלום בית – אם באתם לייעוץ זה סימן שקיימות עדיין התלבטויות וטרם הכרעתם בנושא הגירושין. הרי תמיד יש מקום לבדוק את ההחלטות ואת תנאי המצב – ולנסות להציל את מה שיש. אכן, גישור לשלום בית הוא אפשרי ואף עדיף על פני גירושין שגויים.
  • אפשרות לגישור לגירושין עצמם – בייעוץ תקבלו הכוונה להליכי גישור במידת האפשר. כך, אם יתברר שזהו התהליך הטוב והנכון ביותר לשניכם – תוכלו לעבור את הגירושין בצורה הטובה והקצרה ביותר.
  • תמיכה רגשית – בשלבים שונים של התהליך, ייתכן ותזדקקו לתמיכה רגשית. בזכות סיוע זה תוכלו לעבור את התקופה בשלום. במילים אחרות, ייעוץ מקיף יכול לתת לכם את הכתף התומכת שנחוצה לכם יחד עם נקודת מבט נוספת ושיקול דעת הגיוני.

  לבדוק לפני הצעד הבא

  נמצאים במשבר זוגיות? מומלץ לקבל ייעוץ גירושין לפני שעושים צעד בלתי הפיך. למעשה, שירות זה יכול למנוע מכם אין ספור טעויות לכאן או לכאן ולעזור לכם למצוא את הנתיב הנכון עבורכם. במצבים אלו, מומלץ לפנות אל עורך דין נתנאל ירימי. מומחה זה מציע ייעוץ מקצועי שנשען על שנים רבות של ניסיון והקשבה.

  לייעוץ ראשוני מיידי

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   עורך דין גירושין - שאלות ותשובות

   מהי תביעה למשמורת ילדים?

   כבר בראשית הליכי הגירושין בין בני הזוג מתבקשת, כעניין ברור מאליו, הכרעה בשאלה בידי מי יוחזקו הילדים לאחר הפירוד בין הוריהם. כל אחד מההורים זכאי להגיש לבימ"ש למשפחה תביעת משמורת שבה הוא תובע כי הילדים יישארו בחזקתו ויתגוררו עמו לאחר הפירוד. בדרך כלל ימנה ביהמ"ש פקידת סעד לשם בדיקה ומתן חוות דעת בשאלה מי מבין ההורים הוא המתאים ביותר להיות ההורה המשמורן. במקרים המתאימים יוסיף ביהמ"ש וימנה מומחה בתחום בריאות הנפש לצורך ביצוע בחינה מעמיקה יותר של מסוגלותם ההורית של ההורים. יודגש כי בחוק גם קיימת קביעה כללית (הניתנת לסתירה), כי ילדים עד גיל 6 יהיו במשמורת האם. בדרך כלל, קובע ביהמ"ש כי הילדים המשותפים יהיו במשמורת האם למרות שיש מקרים יוצאי דופן שבהם יקבע ביהמ"ש כי הילדים יהיו בחזקת האב וזאת בדר"כ בעקבות חוות דעת חד משמעית של פקידת הסעד ו/או המומחה למסוגלות הורית.

   מהי סמכות מקבילה של בית הדין הרבני?

   כאמור הסמכות לדון בתביעות הנ"ל הנן בידי בימ"ש למשפחה. אולם, בתנאים מסויימים גם ביה"ד הרבני יכול לדון בתביעות אלה. במסגרת תביעה לגירושין המוגשת לביה"ד, ורק במסגרת תביעת לגירושין, ניתן לצרף ולכרוך את התביעות הנ"ל: משמורת ילדים, מזונות אשה ותביעות רכוש, ולהגישן כחלק מתביעת הגירושין לביה"ד הרבני. יודגש כי ישנם תנאים מקדמיים שצריכים להתקיים על מנת שביה"ד יהיה מוסמך לדון בתביעות המצורפות ובהם התנאי העיקרי שתביעת הגירושין וצירוף יתר התביעות נעשו מתוך רצון וכוונה אמיתיים להתגרש ולא רק ממניעים טקטיים ומוך רצון לרכוש יתרונות על פני בן הזוג האחר. עוד יודגש כי מזונות ילדים לא ניתנים לצירוף וכריכה לתביעת גירושין והם תמיד יהיו בסמכות ביהמ"ש למשפחה.

   מהי תביעה למזונות ילדים?

   כשקיים סכסוך בין בני זוג, זכאית האשה להגיש בכל עת לבימ"ש למשפחה תביעה נגד בעלה לתשלום למזונות ילדים. תביעה זו הנה תביעה לחייב את הבעל לשאת בכל ההוצאות הכרוכות בכלכלתם ובגידולם של הילדים והיא כוללת את כל הצרכים להם זקוקים הילדים החל ממזון, דרך לבוש, לימודים, בריאות, וכלה בדיור והוצאות החזקת דיור. ככלל, עפ"י החוק החל כיום על יהודים, חובת תשלום מזונות לילדים המשותפים, ככל שמדובר בצרכים הכרחיים, חלה באופן בלעדי על הבעל. יודגש כי קיימים מקרים ומצבים שבהם תחול על האם חובה להשתתף במזונות הילדים, כמו למשל במקרה שמדובר בילדים שמעל גיל 6 שנים, וכאשר האם עובדת ומשתכרת בשיעור שמעבר לנדרש לכיסוי צרכיה שלה.

   מהי תביעה לשיתוף וחלוקת רכוש?

   כל אחד מבני הזוג זכאי להגיש לביהמ"ש למשפחה תביעה לקבוע כי רכוש וזכויות מכל סוג שנצברו במשך שנות הנישואין ע"י בן הזוג השני הוא רכוש משותף ו/או במקרים המתאימים תביעה הפוכה, לקבוע כי רכוש מסויים אינו רכוש משותף (למשל רכוש שהגיע לבן הזוג בירושה). בתביעה זו ניתן גם לבקש לפרק את השיתוף ברכוש שבין בני הזוג ולחלקו ביניהם בין בדרך של מכירה בין בדרך אחרת של חלוקה.

   ייעוץ גירושין על ידי עורך דין מומחה בתחומו

   אחת התחושות הבולטות עליה מדווחים בני זוג רבים המצויים בעיצומו של הליך הגירושין שלהם, הוא התחושה של בלבול ואובדן דרך. אין זה מפתיע כי דווקא התחושה הזו משתלטת על בני הזוג המתגרשים, שכן, במרבית המקרים, המדובר בבני זוג שחיים יחד תקופה לא קצרה, וחלק גדול מהתדמית של עצמם מבוסס על המשפחה והזוגיות שעד לא מזמן הייתה להם. יציאה לדרך החדשה הזו, פירושה, במידה רבה, משבר נפשי, שעלול לגרום, לכל אחד מבני הזוג המתגרש להיכנס לסוג של סחרור ולעשות דברים שבמצב נפשי רגיל ויציב, הוא לא היה עושה אותם. לכן, ייעוץ גירושין משפטי טוב אינו עוסק רק בחוק היבש, אלא מתייחס גם לאספקטים האחרים של התהליך והשפעתם. למענה מקצועי בתחום, פנו אל משרד נתנאל ירימי – עורך דין.

   ייעוץ גירושין – מדוע אתם זקוקים לו?

   אם התחלתם בהליכי גירושין (או, שאתם, אפילו מצויים בעיצומם בימים אלה) אותה תחושת אובדן דרך וזהות, בוודאי כבר מוכרת לכם. על רקע האמוציות בהן רווי התהליך (מצדכם וגם, כמובן, מכיוון הצד השני), כל תנועה לא נכונה שלכם עלולה לגרום לפיצוץ. אז אתם יושבים ומתנדנדים כרגע על חבית חומר נפץ, מצב, שלכל הדעות, ללא ייעוץ גירושין מקצועי מתאים, עלול לגרום לכם לעשות מהלך שגוי, שכתוצאה ממנו, אתם עלולים להפסיד חלק גדול מזכויותיכם המגיעות לכם, על פי החוק הישראלי. נכון, המצב הרגשי שלכם כרגע די רעוע, אבל אנחנו מבטיחים לכם, שלהתפרץ ולחטוף, למשל, צו הרחקה, בטוח לא ישפר אותו! לכן, ייעוץ גירושין מקצועי מצד עורך דין המתמחה בתחום ויכול, במקרים רבים, להציל אתכם מעצמכם, עשוי להתגלות כרעיון טוב מאד לשלב זה של חייכם.

   אין אדם שזקוק לייעוץ יותר מאדם המצוי בהליכי גירושין

   נכון, התייחסנו בכתיבה לעניין במעט הומור, אבל אין זאת אומרת כי המדובר בנושא מצחיק או בנושא שאינו חשוב, נהפוך הוא! במקרים רבים, ייעוץ גירושין משפטי מקצועי ומיומן, עשוי למנוע מכם לעשות טעויות שבשלבים מאוחרים יותר בהליכי הגירושין, עלולות לעלות לכם ביוקר! אנשי משרד נתנאל ירימי – עורך דין כבר טיפלו במאות זוגות מתגרשים, וישמחו להציע לכם ליווי, ייעוץ וייצוג המתאימים למצבכם!

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן