לייעוץ ראשוני מיידי

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  גישור גירושין

  תהליך גישור לגירושין

  במהלך השנים, יצא לכם להיות עדים למספר סיפורי גירושין של האנשים הקרובים לכם ולהיווכח במציאותם הכואבת. מעולם לא האמנתם שזה יקרה לכם, אך עם כל הצער שבדבר, זה קרה. כדי להפוך את ההליך הזה לפחות צלקתי, תוכלו לבחור בהליך גישור לגירושין. על מנת שהליך הגישור יתבצע כראוי ועל הצד הטוב ביותר, עליכם לבחור בעו"ד מנוסה כמו עו"ד ירימי נתנאל, אשר עוסק בתחום כבר מעל ל-20 שנה וישמח לסייע לכם לשרוד את הגירושין בשלום במידת האפשר, תוך שימת דגש על רגישות, הבנה ומקצועיות.

  גישור לגירושין – לגשר במקום לנפץ

  גישור לגירושין נועד לספק אלטרנטיבה ידידותית יותר לתביעת הגט. להלן היתרונות לבחירת הגישור:

  • זמן – תביעת גט אורכת זמן רב שבו כל אחד מהצדדים פורש את משנתו בפני בית הדין, נאספות העדויות ובסופו של דבר מתבצעת ההחלטה. הליך הגישור הוא מהיר יותר ויוכל לחסוך מכם את "מריחת" הזמן, שבין כה וכה קשה לכם.
  • התקדמות בקצב מותאם – בנוסף, הליך הגישור יותאם לקצב ההתקדמות של שני בני הזוג באופן אישי. כך, תוכלו לבצע החלטות שקולות וחשובות מבלי להרגיש שאתם מבזבזים את הזמן או לחוצים בזמן.
  • תהליך השם דגש על כבוד הדדי – תביעת הגט בדרך כלל מלווה בחיכוכים ומחלוקות שהופכים את תהליך הגירושין למסויט במידת מה, מכאיב וקשה. בחלק מהזמן של הקשר רכשתם אהבה, חיבה וכבוד זה לזו. כדי לכבד את העבר הזוגי והמשמעותי שלכם, תוכלו לבצע הליך גישור שיסייע לכם לעבור את התהליך תוך מתן כבוד, הבנה ורגישות זה לזו.

  מדוע יש לבחור בעו"ד כמגשר גירושין?

  ראשית, במהלך הגישור נחתם הסכם הגירושין הכולל החלטות חוקיות על סוגיות הקשורות בבני הזוג. לכן, רצוי לבחור בעו"ד העוסק בגישור ובקיא בשני צדדי המפה, הן בצד הגישור והן בצד הגירושין. כך, תוכלו להחליט על הסכמים מהותיים תוך הבנת מורכבות הדברים בסיוע של איש מקצוע הבקיא במערכת הדין והמשפט. העו"ד המגשר יאפשר לכם למצוא את הגשר בין האינטרסים של כל אחד מהצדדים, משום שבתהליך הגירושין אין מנצחים או מפסידים, אלא רק שני אנשים המעוניינים לסיים את הדרך המשותפת שבנו ולעבור הלאה כדי לסלול דרך חדשה.

  תהליך גישור לגירושין

  מגשר גירושין

  נושא הגירושין הינו כאוב וקשה למספר רב של אנשים, כיום רבים כבר "גרושים דור שני" ורוצים להימנע מגירושין כואבים כפי שהיו כשהם היו ילדים. לעיתים בני הזוג מצליחים להגיע לעמק השווה כבר בהחלטת הגירושין. זה אומר שהם לא מאשימים זה את זו בכך שהנישואין לא צלחו, שהם יודעים בדיוק כיצד לחלק את הרכוש שצברו וגם את הדרך שבה יתנהלו עם הילדים לאחר הגירושין. במידה ובני הזוג הגיעו להסכמה באופן עצמאי – הם לא חייבים את תהליך הגירושין הקשה המערב בתי דין, עורכי דין משני הצדדים וכו'.

  כיצד נעשה גישור לגירושין?

  הליך הגישור זהו למעשה מפגש שנעשה בין בני הזוג ושבמהלכו מנוסח ונחתם מסמך המפרט את ההתנהלות של בני הזוג לאחר הגירושין – הנכסים, הילדים וכו'. החשיבות של ההליך הינה בכך שכל מה שהוסכם עליו יהיה רשום בכתב וייקבל אישור של נוטריון. הנוכחות של עורכי דין הכרחית בעיקר למתן תוקף להסכם וכן יצירת מסמך שאי אפשר לערער עליו מאוחר יותר (במילים אחרות, שעורך דין אחר לא יוכל למצוא בו "פרצות" לפתיחת הליכים כלשהם בעתיד).

  מציאת עורך הדין המתאים להליך גישור גירושין

  למרות שהליך גישור לגירושין הוא הרבה יותר קל ומהיר מהגירושין הרגילים, עדיין צריך לפנות למומחה איכותי ומקצועי ביותר בתחום, על מנת שיעניק את התמיכה הדרושה לכל אורך התהליך ויעשה זאת בצורה חברית ונעימה. עורך הדין נתנאל ירימי עובד בתחום המשפט שנים ארוכות, במהלכן הוא צבר לא רק ניסיון רב והיכרות משמעותית ביותר עם עולם המשפט בישראל, אלא גם קשרים נרחבים במוסדות השונים, מה שמאפשר גם לזרז תהליכים שונים בהקשר של גירושין, גם כאשר הם נעשים במסלול ה"מהיר" באמצעות הגישור. לסיוע בהליך גירושין מהיר וחסר תקלות – צרו קשר עוד היום.

  לייעוץ ראשוני מיידי

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   עורך דין גירושין - שאלות ותשובות

   מהי תביעה למשמורת ילדים?

   כבר בראשית הליכי הגירושין בין בני הזוג מתבקשת, כעניין ברור מאליו, הכרעה בשאלה בידי מי יוחזקו הילדים לאחר הפירוד בין הוריהם. כל אחד מההורים זכאי להגיש לבימ"ש למשפחה תביעת משמורת שבה הוא תובע כי הילדים יישארו בחזקתו ויתגוררו עמו לאחר הפירוד. בדרך כלל ימנה ביהמ"ש פקידת סעד לשם בדיקה ומתן חוות דעת בשאלה מי מבין ההורים הוא המתאים ביותר להיות ההורה המשמורן. במקרים המתאימים יוסיף ביהמ"ש וימנה מומחה בתחום בריאות הנפש לצורך ביצוע בחינה מעמיקה יותר של מסוגלותם ההורית של ההורים. יודגש כי בחוק גם קיימת קביעה כללית (הניתנת לסתירה), כי ילדים עד גיל 6 יהיו במשמורת האם. בדרך כלל, קובע ביהמ"ש כי הילדים המשותפים יהיו במשמורת האם למרות שיש מקרים יוצאי דופן שבהם יקבע ביהמ"ש כי הילדים יהיו בחזקת האב וזאת בדר"כ בעקבות חוות דעת חד משמעית של פקידת הסעד ו/או המומחה למסוגלות הורית.

   מהי סמכות מקבילה של בית הדין הרבני?

   כאמור הסמכות לדון בתביעות הנ"ל הנן בידי בימ"ש למשפחה. אולם, בתנאים מסויימים גם ביה"ד הרבני יכול לדון בתביעות אלה. במסגרת תביעה לגירושין המוגשת לביה"ד, ורק במסגרת תביעת לגירושין, ניתן לצרף ולכרוך את התביעות הנ"ל: משמורת ילדים, מזונות אשה ותביעות רכוש, ולהגישן כחלק מתביעת הגירושין לביה"ד הרבני. יודגש כי ישנם תנאים מקדמיים שצריכים להתקיים על מנת שביה"ד יהיה מוסמך לדון בתביעות המצורפות ובהם התנאי העיקרי שתביעת הגירושין וצירוף יתר התביעות נעשו מתוך רצון וכוונה אמיתיים להתגרש ולא רק ממניעים טקטיים ומוך רצון לרכוש יתרונות על פני בן הזוג האחר. עוד יודגש כי מזונות ילדים לא ניתנים לצירוף וכריכה לתביעת גירושין והם תמיד יהיו בסמכות ביהמ"ש למשפחה.

   מהי תביעה למזונות ילדים?

   כשקיים סכסוך בין בני זוג, זכאית האשה להגיש בכל עת לבימ"ש למשפחה תביעה נגד בעלה לתשלום למזונות ילדים. תביעה זו הנה תביעה לחייב את הבעל לשאת בכל ההוצאות הכרוכות בכלכלתם ובגידולם של הילדים והיא כוללת את כל הצרכים להם זקוקים הילדים החל ממזון, דרך לבוש, לימודים, בריאות, וכלה בדיור והוצאות החזקת דיור. ככלל, עפ"י החוק החל כיום על יהודים, חובת תשלום מזונות לילדים המשותפים, ככל שמדובר בצרכים הכרחיים, חלה באופן בלעדי על הבעל. יודגש כי קיימים מקרים ומצבים שבהם תחול על האם חובה להשתתף במזונות הילדים, כמו למשל במקרה שמדובר בילדים שמעל גיל 6 שנים, וכאשר האם עובדת ומשתכרת בשיעור שמעבר לנדרש לכיסוי צרכיה שלה.

   מהי תביעה לשיתוף וחלוקת רכוש?

   כל אחד מבני הזוג זכאי להגיש לביהמ"ש למשפחה תביעה לקבוע כי רכוש וזכויות מכל סוג שנצברו במשך שנות הנישואין ע"י בן הזוג השני הוא רכוש משותף ו/או במקרים המתאימים תביעה הפוכה, לקבוע כי רכוש מסויים אינו רכוש משותף (למשל רכוש שהגיע לבן הזוג בירושה). בתביעה זו ניתן גם לבקש לפרק את השיתוף ברכוש שבין בני הזוג ולחלקו ביניהם בין בדרך של מכירה בין בדרך אחרת של חלוקה.

   גישור לגירושין

   יש מצבים שבהם ברור שצריך לנקוט גישה אחרת מהגישה שהרגשות שלכם מכתיבים לכם, ובהם רצוי יהיה לבחור גישור לגירושין על פני קרבות ומלחמות בבתי המשפט. כשהמצב כל כך טעון רגשית גם כך ויש כל כך הרבה שינויים בחיים שתוקפים אתכם בעקבות הפרידה, רצוי לא להחמיר את המצב בגלל מלחמה מיותרת על מה שבסופו של דבר בית המשפט או בית הדין יקבעו במקומכם אחרי תשלומים רבים וגבוהים. עו"ד נתנאל ירימי מציע לכם גישור שיכול להביא אתכם בצורה רגועה יותר לגירושין, מבלי לפגוע בכל חלקי המשפחה.

   גישור על ידי עורך דין

   גישור לגירושין על ידי עורך דין שגם מתמצא היטב בכל דקויות החוק יכול לעזור לכם להגיע להסכם גירושין יחד ומבלי להרגיש שלוחצים עליכם. עו"ד נתנאל ירימי מכיר את הנושא כבר שנים רבות והוא עזור לזוגות רבים להגיע לכך בגישור נבון, רגיש ואמפתי, שגם שם לב לטענות שני הצדדים ומנסה למצוא את המשותף ביניהם ולא להתמקד רק במה שמפריד. זוהי דרך נכונה יותר להתגרש ולהמשיך בחיים.

   מה צריך לדעת על גישור לגירושין?

   • גישור מועדף על פני כל מצב אחר שעלול להגיע לאין ספור דיונים בבית המשפט לענייני משפחה, או בית הדין הרבני, ומשום כך הם ינסו לנווט אתכם לכיוון גישור מלכתחילה. הדבר אמור לחסוך זמן דיונים יקר לכל הצדדים ולכן עדיך להגיע לכך עוד קודם, הרבה לפני שמגיעים לבית המשפט.
   • המדינה מעדיפה גישור כדי למנוע מצב של גירושין מתמשכים וקרבות שגוזלים זמן יקר בבתי המשפט ובתי הדין, וגורמים לעוגמת נפש רבה כמו לבזבוז כספים. לפי החוק, חובה לגשר בין בני זוג ובמיוחד כאשר יש ילדים, כדי לדאוג לרווחת כל הצדדים וכדי לעזור לכם להגיע לגירושין שלכם מבלי להתפשר על זכויותיכם אבל גם מבלי להערים קשיים עליהם.
   • כשחושבים על זה, גירושין הם רק הצעד הראשון לקראת עצמאות ויש בכל מקרה צורך להשלים ולהתפייס עם העבר. מומלץ להתייחס לגישור כאל המעשה הנכון שאתם חייבים לעצמכם כדי להתמודד טוב יותר ולהשתקם מהר יותר מהמשבר המשפחתי. זה יכול לעזור גם לילדים שלכם להתמודד טוב יותר עם פירוק המשפחה ולמנוע מהם בעיות רגשיות והתנהגות בעייתית בעתיד.

   גישור לפני גירושין

   ברגעים מסוימים בחיים המשותפים, בני הזוג עשויים להחליט שהם ללא עושים זה את זו מאושרים יותר, והדרך הטובה ביותר לפתור את העניין היא באמצעות פרידה איש איש לדרכו. אך לא תמיד הגירושין צריכים להפוך להליך ארוך, מכוער, מלא סכסוכים ודיונים בבית המשפט. למעשה, ההליך העדיף על כל הצדדים זהו גישור גירושין שנעשה מחוץ לכתלי בית המשפט, ומתבסס על כך שבני הזוג יודעים בדיוק "מה הולך למי" ולא מתכננים לפתוח במאבקים ומלחמות בכדי לנסות ולפגוע אחד בשני. הגישור מיועד ליצור הסכם רשמי ותקף שיקבע את המשך ההתנהלות של השניים. ניתן לעשות הסכם שכזה במסגרת זוג נשוי, זוג עם ילדים, זוג עם נכסים רבים וכו', כלומר – אין שום הגבלה, דרוש רק הרצון ההדדי.

   גישור לגירושין – מיהו עורך הדין המתאים?

   ניתן להעביר גישור גירושין עם מומחה בתחום זה, כזה שיאפשר את התנאים הטובים והנוחים ביותר עבור בני הזוג, ייצור אווירה נעימה ויוכל לסייע גם בשלבים מאוחרים יותר במידת הצורך. עורך הדין נתנאל ירימי הינו מומחה מיומן ומקצועי בתחום דיני משפחה, הניסיון הרב שלו מאפשר לו להתמודד בהצלחה רבה עם כל סוג של דיון ועם כל בעיה שהיא – צרו קשר עוד היום לתחילת הליך גישור ידידותי.

   גישור גירושין – יתרונות על פני ערכאות משפטיות

   אמנם, גישור גירושין (כחלק מהליכי הגישור האחרים) מהווה חלק ממאמציה של מדינת ישראל על משרדיה השונים להקל על העומסים המוטלים על בתי המשפט, אבל, מתוך שלא לשמה, בא לשמה. זאת, מכיוון שגישור מציע חלופה מהירה ונטולת בירוקרטיה למרבית מהליכים המשפטיים, בנוסף לחיסכון גדול בכסף, במיוחד מול מאבקי הגירושין הנמשכים, נמתחים ונמרחים, לפעמים גם לאורך מספר שנים. גישור גירושין טומן בחובו אספקט נוסף, פרוזאי יותר, מכיוון שבמהלכו חייבים בני הזוג לשבת האחד מול השנייה ולתקשר, באמת ובתמים לתקשר ביניהם, דבר ש"נחסך" מהם כאשר ההליכים מתנהלים בבתי המשפט, כשכל אחד מהצדדים מסתתר מאחורי גבו של עורך דין, שפעמים רבות, באופן עקיף, מתוגמל עבור פגיעה בזכויות של בן או בת הזוג היריבים.

   גישור בגירושין מושיב את בני הזוג לשולחן הדיונים, שם הם מנהלים משא ומתן, ולמעשה, מניחים את היסודות לתקשורת ולקשר ביניהם בעתיד. נכון, מדובר בהליך, שמעצם טבעו, עלול להיות נפיץ למדי, אבל כל סיטואציית הגירושין עצמה אינה קלה לאף אחד מהנוגעים בדבר.

   האם דרוש עורך דין לגישור גירושין?

   לכאורה, אם הכל כל כך פשוט, אז האם באמת דרוש עורך דין שילווה את התהליך? בפועל מדובר בדרך הרבה יותר פשוט להתנהל, משום שכאשר הכול מעוגן בחוק ונעשה על פי חוק דיני המשפחה בישראל, ניתן לקבל את התוצאות בצורה הרבה יותר ברורה ולמנוע סכסוכים כלשהם בעתיד. באופן כללי, כוחו של כל מסמך רשמי הוא בניסוח שלו שאינו משתמע לשני פנים, ועל מנת להגיע לאחד שכזה – דרוש אדם מקצועי בתחום רעיית הדין.

   מגשר גירושין מומלץ

   גישור לגירושין בדרכי שלום

   כאשר בני זוג מסיימים את הזוגיות ביניהם ומתחילים לדבר על גירושין, עומדות בפניהם מספר אפשרויות מתוכן יוכלו לבחור. מבין שלל האופציות, הטובה ביותר תהיה תמיד גישור גירושין; הליך שיסייע להם להגיע להסכם גירושין משותף – ואף יחסוך להם זמן התדיינות בבית הדין הרבני. עורך דין נתנאל ירימי משמש גם מגשר לבני זוג מתגרשים כדי לעזור להם בכל שלב כדי לנסח הסכם גירושים מאוזן; הסכם שלא יקפח אף אחד ויבטיח את האינטרסים שלהם ושל הילדים, אם יש להם כאלה.

   להתגרש כמו שצריך

   לא קל להתגרש ולכן חובה לעשות הכול כדי להימנע מכמה שיותר אי נעימויות. אפשרי להקל על הצדדים על ידי גישור גירושין שיוביל אתכם למטרה בנחישות וברגישות, בקצב שלכם וללא כפייה של שום צעד. מעוניינים גם אתם בגישור מקצועי? מחפשים אחר מומחה בתחום זה? עורך דין נתנאל ירימי מנוסה בגישור בין בני זוג המעוניינים להתגרש. לכן, הוא יידע בדיוק היכן טמונים מוקשים אפשריים וינטרל אותם בזמן ובצורה המיטבית ביותר.

   מה תוכלו לקבל בהליך גישור גירושין?

   • חיסכון בזמן בכל תהליך שתתחילו בו. זה מתחיל מכך שאתם יכולים לחסוך את הגירושין עצמם על ידי גישור לשלום בית; גישור שגם יחסוך מכם את הדרישה לעשות זאת מבית הדין. השלב הבא עובר בגישור לקראת גירושין – שם תוכלו להגיע להסכמות על הסכם הגירושין ביעילות ובמהירות. את ההסכם תוכלו להגיש בהליך הגירושים ובכך תחסכו זמן ממושך של הליכים מייגעים לקראת פסק דין.
   • חיסכון בכסף. וזאת, משום שהגישור מונע מכם לשלם עבור כל ההליכים המנוהלים על ידי עורכי הדין בינם לבין עצמם, לצד תשלומי שכר הטרחה. כמו כן, כאשר אתם מצליחים להגיע להסכם גירושין כתוצאה מהגישור אתם חוסכים את הכסף על הדיונים בבית הדין ומגיעים מוכנים.
   • במקום לשבור כלים, בזכות הגישור תוכלו להתגרש מבלי שתדברו אחד עם השני. בהתאם, מדובר בפתרון הרבה יותר מכובד ויעיל. הרי אנרגיה רבה מושקעת בסכסוך שאפשר היה למנוע או לפחות לא לדרדר אותו יותר על ידי התלהמות מיותרת. כך תוכלו לזכור את הרגעים היפים בזוגיות המשותפת ולא לשנוא אחד את השני.

   הליך גישור גירושין

   גישור לגירושין עם מגשר מומחה

   אחת הדרכים המקובלות היום להתגרש היא לבחור בתיווך של אנשי מקצוע; מומחים שיסייעו לכם להגיע למטרה בצורה מדורגת ומכובדת. במילים אחרות, גישור לגירושין יציל אתכם ממלחמות רבות ומיותרות שאף אחד אינו מעוניין בהן. לכן, מומלץ לבדוק אופציה זאת לפני שצוללים להליכים ממושכים בבית הדין הרבני. מעוניינים גם אתם בהליך גישור זה? צרו קשר עם עורך דין נתנאל ירימי. מומחה זה מלווה זוגות כמגשר מזה שנים רבות ויודע לזהות בדיוק היכן נמצאת הבעיה – וכיצד לפתור אותה ולגשר עליה, לטובתכם.

   לסיים את זה יפה

   גישור לגירושין הוא ההליך המועדף על כל הרשויות, כאשר האנשים שעוסקים בגירושין יסייעו לכם בכך. למרות המיתוס שעורכי דין מעדיפים הליכים ממושכים ויקרים, אף אחד אינו נהנה מכך באמת. כדי לסגור את מלוא הקצוות, מוזמנים לפנות אל עורך הדין נתנאל ירימי. עו"ד זה צבר ניסיון רב בגישור בין בני זוג וימנע אפשרות של הסלמה בסכסוך – תוך ניהול הליך גירושין מכבד ומאופק.

   מה צריך לדעת על גישור לגירושין?

   • הגישור מתחיל הרבה לפני שאתם מחליטים להתגרש. למעשה, האפשרות הראשונה שבית הדין ידרוש מכם לנצל היא להגיע לשלום בית – ולהפוך כל אבן בדרך לשם. ייתכן וגישור זה יגרום לכם לשנות את דעתכם ולהפסיק את ההליכים בכל שלב שבו אתם נמצאים. שלב זה יחייב מציאת מגשר שיאתר נכון את הבעיות ויצליח לפתוח ערוץ תקשורת ביניכם.
   • הליך זה יחסוך לכם כסף רב. אין ספק, המחלוקות על הסכם הגירושין וחלוקת הנכסים שלכם, קביעת מזונות ילדים ומשמורת ילדים לוקחת זמן ועולה כסף, בעיקר לעורכי הדין. כשאתם מגיעים להסכם אחרי גישור כזה אתם יכולים לחסוך זמן רב שאף יחסוך לכם כסף. לאור כל זאת, לא תאלצו להתמודד עם עיכוב ביצירת מהלכים חדשים בחייכם, עיכוב ברכוש וכספים לצד הוצאות אחרות.
   • הסכם הגירושין שמגיעים אליו לאחר גישור הינו הוגן ונדיב בהרבה מאשר הסכם שנלחמים עליו בבית הדין. במילים אחרות, הסכם כזה מחלק את הכול בהסכמה ובהבנה – כאשר ייתכן ותבצעו מחוות אחד כלפי השני בהליך כזה.
   • אתם נשארים בקשר ידידותי ומכבד אחר כך, משום שאין מטענים רגשיים ומשקעים כבדים שנותרים מהליך מר ומתיש. השלב הבא בחייכם ייפתח ביתר קלות לאחר מכן משום שלא תצטרכו להשתקם מפציעות רגשיות.

   הסכם גישור גירושין

   יש שני שלבים שבהם נדרש גישור לקראת גירושין, השלב שבו צריך לנסות להשלים ולא להתגרש, והשלב שבו מחליטים להתגרש אבל צריך להסכים איך. גישור גירושין על ידי עורך הדין נתנאל ירימי מביא אתכם לנקודה שבה אתם יודעים בדיוק מה מקבל כל אחד ומה חשוב לכם, כדי שהגירושין יתנהלו בהסכמה מבלי שיידרדרו למצב של מלחמה מיותרת וטעונה. זה אפשרי לשבת על כל הפרטים שחשובים לכם מבלי לריב, אם רק רואים לנגד עיניכם את טובתכם, במיוחד אם יש ילדים בתמונה.

   לגשר על הפערים בעזרת מגשר לענייני גירושין

   הפערים בהליך גירושין נוגעים בעיקר לשינוי באורח החיים שלכם ועל זה צריך להתגבר. זהו מהלך רגשי בעיקר שבא לידי ביטוי בהיבטים מעשיים, כך שכל גישור גירושין עוזר לכם למעשה להסתגל לחיים החדשים שלכם כגרושים. עו"ד נתנאל ירימי צבר ניסיון רב בתחום זה עם כל הרגישות וההתחשבות המתבקשות מכך, והוא עוזר לכם ללכת בדרך זו בזהירות ובביטחון עד שתרגישו נוח לחתום על הסכם הגירושין.

   כיצד מתנהל גישור גירושין?

   • כל גישור מתחיל בבדיקת הסכם הממון שלכם, במידה וקיים. אם איננו, עוברים לחלוקת הרכוש ולבדיקת העובדות והנתונים המספריים. יכול לקרות לעתים שתנאים מסוימים בהסכם הממון השתנו ויש לפתוח אותו לדיון, אך לרוב הוא אמור לכלול גם את השיקולים האלה לאורך השנים ולא להוות בעיה. זה גם הרגע להחליט אם אתם מכבדים את הסכם הממון או בוחרים להציג אותו לגישור.
   • בדיקת כל העובדות שכוללות את מה שהתכוונתם לחלק ביניכם ומה חשוב לכם להשאיר אצל כל אחד. הדבר כולל מיפוי נכסים והכנת רשימה של הכספים, הרכוש, החשבונות השונים וחישוב כל מה שנותר מהחובות לתשלום, ואפילו התייחסות לחסכונות משותפים או זכויות פנסיה שיש לכל אחד. זה החלק המעשי שכולל בעיקר בדיקת מספרים.
   • ילדים הם לב הגירושין ועליכם להחליט כיצד לשמור על הקשר בין ההורים ואם לחלק את המשמורת ביניכם. זה תלוי גם באורח החיים שלכם לפני כן ועד כמה זה מתאים לשמור עליו.

   מגשר לענייני גירושין

   גישור גירושין – לתהליך קצר ומהיר

   במרבית סרטי הקולנוע הישנים יותר, תהליכי גירושין ממצבים את בני הזוג לשעבר זה מול זו, בבית המשפט ומחוץ לו, עם סכינים (מטפוריות, כמובן) בין השיניים ורצח (הפעם לא מטפורי) בעיניים, כשהם נלחמים בכל דרך אפשרית במטרה לפגוע ככל האפשר בעומד/ת מולם, אותו הגבר או האישה, שעד לא מזמן הם אהבו אותו אהבת נפש והיו (לפחות לשם ההצהרה) מוכנים למות עבור אהבתו. עד לא מזמן, למעשה, לא הכרנו אופציה אחרת, חוץ מלקיחת עניינינו המשפחתיים והרומנטיים והטלתם להכרעת בית המשפט. כיום, גישור גירושין מספק חלופה אחרת להסדרת הגירושין ולהנחת הבסיס לשגרת חיי היומיום המתחילים ביום שלאחר הגירושין. למענה משפטי מקצועי, צרו קשר עם משרד נתנאל ירימי – עורך דין.

   להגיע לעמק השווה עם גישור בגירושין

   מתכננים להתגרש? בן / בת הזוג הטילו עליכם פצצה בדמות הרצון להתגרש? חשוב לנו שתדעו, שאנחנו, עורכי הדין של משרד נתנאל ירימי – עורך דין, ליווינו לא מעט זוגות במהלך פרידתם, באמצעות גישור גירושין ואף בייצוג ובליווי משפטי. אנחנו כאן עבורכם, לכל שאלה המתעוררת בליבכם.

   הליך גישור לפני גירושין

   גישור לגירושין – הפיכת סיטואציה מורכבת לקלה יותר

   אין ספק, כי בכל פעם שזוג מתגרש או שמשפחה מתפרקת, מדובר בסיטואציה לא קלה. במרבית המקרים, אחד מהצדדים רצה בכך יותר, כי הפסיק לאהוב, כי הוא מרגיש שמה שהיה נכון לפעם – כבר אינו נכון לעכשיו, כי הוא / היא פגש/ה מישהי או מישהו חדש שממלא את ליבו אהבה – אין ספור סיבות וטיעונים, שבסופם – שורה תחתונה קטנה ועצובה אחת – המסגרת המוכרת והידועה מתפרקת. וכעת, נוצרת מציאות חדשה, אליה הצד השני צריך להסתגל. עד לא מזמן, את כל המורכבות והכאב הזה הטילו הצדדים המתגרשים להכרעתם של הערכאות המשפטיות השונות, אולם, כיום, הליך גישור לגירושין מספק את החלופה המוצלחת יותר למשפטי הגירושין האינסופיים אותם הכרנו בעבר הלא רחוק. לייעוץ וליווי משפטי, פנו אל משרד נתנאל ירימי – עורך דין.

   גישור בגירושין – להגיע לעמק השווה

   משרד נתנאל ירימי – עורך דין מתמחה בניהול הליכי פרידה, אם בערכאות המשפטיות המתאימות ואם באמצעות גישור לגירושין. חשוב לנו שתדעו, כי אנחנו עומדים לרשותכם בכל שאלה הנוגעת להליך המועדף, כמו גם בסוגי ייעוץ נוספים הנוגעים לגירושין.

   גישור לגירושין – תקשורת ורצון טוב

   קרוב מאד לתחילת העניין, כל אחד מהצדדים מבולבל ממצבו החדש (גם הצד שיוזם את הגירושין), ולכן, בד בבד עם הצורך בהנחת בסיס קבוע ויציב לשגרת חיי היומיום ה"משותפת" שלהם בנפרד (אם קיימת כזו, בשל קיומם של ילדים משותפים), קיים צורך לכל אחד מהצדדים למצוא את עצמו בסיטואציה החדשה. פעמים רבות, גירושין מגיעים לאחר שנות נישואין רבות, כך שכל אחד מהצדדים המעורבים כבר לא כל כך זוכר מי הוא "היה" לפני שהיה חלק מזוג, ממשפחה.

   ניהול הגירושין בערכאות הפורמאליות הקיימות לא רק שלא תורם לבהירות העניין, אלא אף מסבך אותו, כשהוא מחייב את כל אחד מהצדדים להתעסק באינספור דברים נוספים, שלמעשה, מלבים את השנאה ומרחיבים את הקרע.

   גישור לגירושין מציע חלופה מהירה, יעילה ונטולת בירוקרטיה, נוסף על החיסכון הגדול בכסף שהוא מאפשר לצדדים. הליך גישור לגירושין דורש מבני הזוג הנפרדים לתקשר ולנהל משא ומתן ביניהם, פנים מול פנים, דבר המניח יסודות לתקשורת ולקשר העתידי ביניהם.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן